pl
home

Patronaty

PATRONAT HONOROWY
WSPÓŁPRACA MEDIALNA

15-16 listopada 2016

Nowy marketing niesie wiele doskonałych rozwiązań, ale wymaga spersonalizowanej komunikacji. Podpowiedzi, inspiracje, trendy znajdziemy na GOLDEN MARKETING EXPO. To targi dla nowoczesnych marketerów, podczas którego firmy wytwarzające szeroko pojęte narzędzia i produkty oraz dostawcy usług dla branży marektingowej, pr-owej oraz eventowej przedstawią rozwiązania podążające za obecnymi trendami na rynku. GOLDEN MARKETING EXPO wypełnione będzie atmosferą spotkań biznesowych i poznawania osób, firm prężnie działających w tej branży. To możliwość porównania i dopasowanych do własnych potrzeb najróżniejszych marketingowych narzędzi, dzięki którym firmy i marki wypłyną na szerokie wody biznesu.

Wydarzenie jest ściśle związane z największą w Polsce dwudniową konferencją Golden Marketing Conference, której przyświeca myśl przewodnia BE MORE HUMAN. Golden Marketing Expo i Golden Marketing Conference wyczerpują w 100% wymagania osób pracujących w branży marketingowej.

Przeczytaj więcej o konferencji GOLDEN MARKETING CONFERENCE [ więcej ]

Miejsce targów paw. 15, Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zakres tematyczny targów: Tasting & Fashion Zone (Strefa Smaku i Mody); Events Zone (Strefa Eventów); Gifts Zone (Strefa Gadżetów i Upominków); Innovation Zone (Strefa Innowacji).